Jesteś tutaj: Start Wirtualne wydarzenie – „Salon maturzystów. Perspektywy 2020”

Wirtualne wydarzenie – „Salon maturzystów. Perspektywy 2020”

Share

Choć w trudnych warunkach, ale udało się! W piątek wzięliśmy udział w „Salonie maturzystów. Perspektywy 2020” on-line. To przedsięwzięcie przygotowałam dla tegorocznych maturzystów w ramach doradztwa zawodowego. W tym roku organizatorzy zaproponowali przyszłym absolwentom szkół średnich nową formułę cyklicznego wydarzenia - transmisję on-line.

 

W szkolnym holu wysłuchaliśmy wystąpienia pana Marcina Smolika dyrektora CKE , który przedstawił nam przepis na sukces pod hasłem „Matura 2021”. Następnie pani Irena Łaguna dyrektor OKE w Gdańsku podpowiedziała nam, „Co o maturze każdy zdający wiedzieć powinien?” Ponadto podczas spotkania wskazałam młodzieży, jak zapoznać się z wirtualnymi stoiskami uczelni oraz bezpłatnie pobrać e-booka „Informator dla maturzystów 2021”.

Jestem pewna, że dzięki temu unikalnemu wydarzeniu maturzyści otrzymali oprócz cennej porcji informacji, także impuls do planowania kariery zawodowej.

Doradca zawodowy

 Aleksandra Labuda

imageimageimageimageimageimageimageimageimage

Newsletter

Chcesz być informowany na bieżąco o wydarzeniach w naszej szkole ? Zapisz się do newslettera

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
ul. Dworcowa 3
83-340 Sierakowice

  • T: 58 6816270
  • skrzynka epuap  /zspsierakowice/skrzynkaESP/

Znajdź nas

Bądź zawsze na bieżąco. Dołącz do nas w sieciach społecznościowych...

Dziennik elektroniczny

Informacje dla rodziców i uczniówJesteś tutaj: Start Wirtualne wydarzenie – „Salon maturzystów. Perspektywy 2020”