Jesteś tutaj: Start Szkolny Tydzień Profilaktyki

Szkolny Tydzień Profilaktyki

Share

Marzec zakończyliśmy Tygodniem Profilaktyki poświęconym szkodliwości inhalowania e-papierosów.

Na godzinach z wychowawcą wszyscy uczniowie zapoznali się z prezentacją „E-papieros a COVID 19” uświadamiającą im zwiększone zagrożenie zdrowotne dla wapujących osób, szczególnie młodych. Informacje te zostały także upowszechnione w infografice udostępnionej na szkolnym Facebooku. Każdy uczeń mógł również wziąć udział w konkursie na plakat demaskujący mity związane z e-papierosami. Jego efektem są liczne znakomite prace, świadczące o wiedzy, umiejętnościach  i uzdolnieniach naszej młodzieży. Bardzo trudno było wyłonić zwycięzców konkursu. Jury zdecydowało się wyróżnić prace Martyny Naczk z III TŻ, Angeliki Formeli z II TE5 i Amelii Syldatk z II TE5. 

Mariola Kałduńska, Amelia Recław i Aleksandra Labuda

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Newsletter

Chcesz być informowany na bieżąco o wydarzeniach w naszej szkole ? Zapisz się do newslettera

Kontakt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
ul. Dworcowa 3
83-340 Sierakowice

  • T: 58 6816270
  • skrzynka epuap  /zspsierakowice/skrzynkaESP/

Znajdź nas

Bądź zawsze na bieżąco. Dołącz do nas w sieciach społecznościowych...

Dziennik elektroniczny

Informacje dla rodziców i uczniówJesteś tutaj: Start Szkolny Tydzień Profilaktyki